Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Okolí > Aktuality z okolí > Lyžařský výcvik - České Petrovice - organizováno organizací JAMANI Čermná nad Orlicí

Lyžařský výcvik - České Petrovice - organizováno organizací JAMANI Čermná nad OrlicíDatum konání:
5.1.2020
Datum ukončení:
26.1.2020

Vážení rodiče a prarodiče,

obracíme se na Vás s podrobnými informacemi k lyžařskému kurzu, který pořádá nezisková organizace JAMAMI Čermná nad Orlicí ve spolupráci s Lyžařskou školou SKI BAIER ve Sportareálu České Petrovice a za podpory Obce Čermná nad Orlicí. Paní Lucie Sodomková Baierová, která celý kurz organizuje, má bohaté zkušenosti, neboť je to již jejich 27. ročník!

 

Letos speciálně pouze pro nás připravili čtyřnedělní kurz lyžařské školy ve Sportareálu České Petrovice,

který začne 5.1.2020 a bude postupně následovat dalšími třemi nedělemi 12.1.,19.1. a 26.1.2020

 

Do kurzu můžete přihlásit své děti do dvou základních skupin: 

  1. Lyžařská školka (3000,-)pro děti od 4 do 6 let a úplné začátečníky
  2. Lyžařská škola (2600,-)zařazení do skupinek dle lyžařské zdatnosti

Skupinu snowboardu kvůli malému zájmu neorganizují – pokud ale by zájem z vaší strany byl, je možné domluvit jeho uskutečnění..

 

V ceně kurzu je zahrnuto: pojištění, rozřazovací test, 20 hodin výuky pod vedením kvalifikovaných instruktorů, 4x oběd v Horské chatě Na Rozcestí v těsné blízkosti vleku a horký čaj v průběhu každého dne výuky. 

Po ukončení kurzu pro každého ZDARMA 1 celodenní permanentka do Sportareálu České Petrovice v sezóně 2020.

 

V ceně kurzu nejsou zahrnuty vleky. Za velké vleky zaplatíte 200,-Kč za den a lyžařská školka (na provázkovém vleku) pouze 100,-Kč za den. Jízdné se platí každé ráno před výukou.

 

Pro účastníky kurzu je zajištěna sleva v půjčovně lyží přímo v areálu. Kompletní lyžařská výzbroj do 120 cm výšky dítěte Vás v případě zájmu vyjde na 150,-Kč/ den. Půjčovné lyží nad 120 cm stojí 200,.-Kč/ den.

V případě zájmu se nezapomeňte včas ozvat, či tuto informaci zapsat přímo do přihlášky a poznamenat výšku, váhu a velikost obuvi dítěte.

 

Ve Sportareálu v Českých Petrovicích budou v provozu 2 vleky Poma a 2 vleky provázkové. Pro nejmenší děti a úplné začátečníky bude připraveno dětské hřiště. Součástí dětského hřiště je také prosklená "přezouvárna" s malým dětským koutkem, kde bude přichystán teplý čaj. K dispozici nejen dětem, ale také Vám rodičům, zastřešený a prosklený SKI BAR.

Všechny sjezdovky včetně dětského hřiště budou zabezpečeny umělým zasněžováním, čímž jsou snižována rizika při nedostatku přírodního sněhu.

 

Doprava: zajištěna z Čermné n.Orl. autobusem, který bude přistaven na dohodnutých zastávkách dle zájmu účastníků. Odjezd cca v 07:15 hod – také bude upřesněno. Kurz ve Skiareálu začíná v 09:00 hod (sraz na svahu v 08:30 hod), po ukončení výuky v 15:00 hod. bude opět zajištěna doprava autobusem zpět do Čermné n. Orl.

 

Co všechno potřebuji, pokud se rozhodnu zapojit do kurzu Lyžařské školy

 

  • vyplnit přihlášku a doručit ji do 20. listopadu 2019 k rukám Katky Doležalové, a to osobně nebo na e-mailovou adresu dolezal@seznam.cz + vyplnit a podepsat „Informace o zpracování osobních údajů a souhlas s jejich zpracováním“

 

  • do listopadu 2019 uhradit kurzovné na bankovní účet u ČSOB č.ú. 229845570 / 0300 (převodem nebo složením hotovosti v bance – pro případ potřeby uschovejte doklad o provedené platbě)

 

Děti do 15 let se mohou lyžařského kurzu zúčastnit pouze v doprovodu osoby starší 15 let !!

 

 

Pro více informací piště na ka.dolezal@seznam.cz

nebo volejte na +420 603 740 289

Web : www.skiskola-ceskepetrovice.cz                                                                  Těšíme se na Vás! :-)

Lyžařská škola.jpg