Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality

Aktuality


hasičský bál 2019.png

Jarní číslo Zpravodaje

A je to tady - jarní číslo Zpravodaje!!! Zde zatím jeho elektronická podoba. Roznos proběhne o tomto víkendu.
 
 
Jarní číslo Zpravodaje


Platba místních poplatků - i hotově během března a dubna

Upozorňujeme občany, že během března a dubna je možné platit poplatky za popelnice a psy v hotovosti (karty nepřijímáme) v kanceláři obecního úřadu a to v úředních hodinách:
PO a ST: 14:00 - 17:00
Nadále je možno provést platbu i bankovním převodem. Po obdržení platby na náš účet Vám dáme známku na popelnici do vaší poštovní schránky (nevztahuje se na osadu Chotiv, kde jsou umístěné kontejnery).
 
Platba místních poplatků


Nedostatečně identifikovaní vlastníci nemovitostí

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových zveřejňuje seznam nemovitostí s takzvaně nedostatečně identifikovanými vlastníky nemovitostí. Pokud se vlastník nemovitosti nepřihlásí v zákonné lhůtě do 31.12.2023, připadne nemovitost do vlastnictví státu. Více informací na úřední desce obce.

Nedostatečně identifikovaní vlastníci nemovitostíSvozový kalendář na rok 2023 - Žďár nad Orlicí

Harmonogram svozů 2023.jpgVarování policie ČR

varování policie.jpgCelkový výsledek Tříkrálové sbírky 2023

Výsledek tříkrálové sbírky 2023.jpg2. kolo prezidentských voleb - výsledky v naší obci

Výsledek prezidentských voleb 2023 2. kolo  v naší obci.pngNabídka pracovních míst - firma Shipmall - Týniště nad Orlicí

 

„Společnost Shipmall, provozující sklad pro e-shopy v Týništi nad Orlicí přijme nové zaměstnance. Pozice je vhodná pro ženy i muže, možnost práce na jednu směnu, případně i brigádně. Informace pro zájemce poskytne p. Provazník na emailu lukas.provaznik@shipmall.cz nebo osobně na adrese Vrchlického 323, Týniště nad Orlicí“