Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality

Aktuality


hasičský bál 2019.png

Vlakový jízdní řád - 15.12.2019 - 12.12.2020

Jízdní řád vlakový 1 15.12.2019 - 12.12.2020.jpgNový jízdní autobusový řád - Týniště n.O.-Žďár n.O.-Borohrádek-Čermná n.O. - od 15.12.2019

Jízdní řád_0911211_Týniště n_O_Albrechtice.jpgDoplňkové služby integrovaného dopravního systému IREDO

KÚ Královéhradeckého kraje nás požádal o podporu v propagaci doplňkových služeb integrovaného dopravního systému IREDO. V rámci cestování je možnost využití mobilní aplikace  a call centra IDS IREDO.  Tyto služby pomáhají cestujícím orientovat se v dopravním systému, zjišťovat aktuální informace o jednotlivých vlakových a autobusových spojích, zjišťovat případná zpoždění a jejich návaznosti.

Iredo propagační leták mobil.jpg

 

iredo propagační leták.jpgMalé úpravy na webových stránkách obce

Malé úpravy na webových stránkách obce

Provedli jsme pár malých změn na našich webových stránkách.  Záložku AKTUALITY ve složce OBEC budeme v budoucnu věnovat pouze aktualitám, které se týkají naší obce nebo aktualitám, které byly hlášeny v místním rozhlase.   Vedle toho jsme zavedli záložku AKTUALITY Z OKOLÍ ve složce OKOLÍ, kde budeme zveřejňovat informace o kulturních a sportovních událostech v přilehlých obcích.  

Pokud chcete být emailem upozorněni na zveřejnění nových aktualit, musíte si prostřednictvím našich webových stránek aktivovat funkci „Přihlásit se k odběru novinek“.   Tuto funkci musíte aktivovat zvlášť pro:

  • AKTUALITY ve složce OBEC
  • AKTUALITY Z OKOLÍ ve složce OKOLÍ a rovněž ji nabízíme pro záložku
  • ZPRAVODAJ OBCE ve složce OBEC.

Veškeré aktuality (z obce i z okolí) jsou souběžně sdíleny přes naší Facebookovou skupinu ŽĎÁR NAD ORLICÍ.Revize katastru nemovitostí

Oznamujeme občanům, že v listopadu 2019 začnou zaměstnanci katastrálního úřadu provádět v naší obci REVIZI KATASTRU NEMOVITOSTÍ.  Revize je prováděna s cílem zajištění co největšího souladu údajů katastru nemovitostí se skutečným stavem v terénu.   Neúčast vlastníka není na překážku provedení revize, nicméně je obecně v zájmu vlastníka se v případě přizvání revize účastnit. Jen vlastník zná historii a může tak přispět k lepšímu vysvětlení a k rychlejšímu vyřešení zjištěných nesouladů.

 

Podrobné informace můžete nalézti v letáčku a průvodním dopise vydaným katastrálním úřadem – viz. příloha

Revize katastru nemovitostí letáček.pdf

Revize katastru nemovitostí dopis.pdfPovinné čipování psů

Povinné čipování psů.jpgKominictví - nabídka služeb

Kominictví Ševčík.jpgVýsledky voleb do Evropského parlamentu v Obci Žďár nad Orlicí

Výsledky voleb do Evropského parlamentu 2019.pdfSběr bioodpadu v obci Žďár nad Orlicí a v osadě Světlá

Informace pro občany-sběr bioodpadu průběžný-2019.pdfVýsledky voleb do zastupitelstva obce Žďár nad Orlicí

výsledky voleb ZO 2018.jpg